Haber sitemiz Mezopotamya24’dün kurucularından ve yazarımız Fecri Dost’un babası Halis Dost (83) hayata gözlerini yumdu. Ölüm haberini Fecri Dost Facebook hesabından dostlarıyla paylaştı.  Bizlerde Mezopotamya 24 adına Fecri Dost’un şahsında Dost ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

E0E2EB66-9318-42CA-A3E7-133EAF5A1DA4

işte Fecri Dost’un dostlarıyla paylaştığı mesaj.

Aç kollarını Dayê, 60 yıllık arkadaşın, eşin, yoldaşın geldi. Kim demişki seni sevmediğini, bak gidişinin ardından sadece 93 gün oldu ve hasretine daha fazla dayanamadı sana kavuşmak için peşinden geldi. Sen gittiğin günden beri 93 gün boyunca balkonda oturarak evin karşısındaki mezarına baka baka geldi sana Dayê Qurban. Dün akşam telefonla konuşmuştum, 93 gündür balkonda oturarak mezarına baktığını anlatıp durdu bana. Canı çok sıkkındı seni çok özlemişti ve bir an önce sana kavuşmak istiyordu. Hiçbir sağlık sorunu yoktu tamamen senin hasretinden kalbi durdu ve sana geldi.

İkinize de Allah’tan rahmet diliyorum mekanlarınız cennet olsun, iyilerin yanında olsun. sizi çok özleyeceğiz

Değerli dostlar sevgili kardeşlerim ve kız kardeşlerim, maalesef bu sabah babamı kaybettik. 93 Gün önce annem vefat etmişti babam da annemin hasretine dayanamadı ve bu sabah dünyaya gözlerini yumdu. Ne annemi yaşarken gördüm ne de babamı, cenazelerine de maalesef katılamıyorum ve bunun derin üzüntüsü, acısı içerisindeyim.